פרויקט Y: רק לא דקלה

 

הקולגה והשכנה לאתר, ריקי כהן, העירה בתגובות למטה שהמאמר הזה לוקח את הדברים טיפה רחוק מדי, והופך להיות כתב נאצה, פשוטו כמשמעו. קראתי שוב את המאמר, והסרתי כמה דברים (שהוחלפו על ידי התו #). אני מקווה שאת הציבור ואת דקלה (שלא לומר אחיה הגדול והבריון) השינויים הללו יספקו.

 

———

 

לכאורה, תוכנית טלוויזיה מלבבת כמו "פרויקט Y" היא עניין לבני הדור הצעיר בלבד (ונעזוב את הקטע המצחיק של החלטת מועצת הכבלים והלווין להכריז על ערוץ YTV כ"מוגבל לגיל 18 ומעלה בלבד"). אבל רק לכאורה. מאז עליתי עליה במקרה (בסצינת "גנבת לי את החולצה" בין אליענה לקמילה בבריכה, לפני חודש וחצי) כמעט שלא פספסתי פרק. פשוט, חבל על הזמן. כמו ששי גולדן ואחרים כתבו – זה מזעזע, זה מצחיק, זה מדהים, זו טלוויזיה במירעה/מיטבה, ואסור לכם לפספס את זה. טוב, לא אסור, אבל לא כדאי לכם לפספס.

 

והפעם, חברות וחברים, רגע האמת הגיע. התקשורת דיווחה הבוקר (להלן הדיווח של Ynet, הכי רשמי וסולידי) כי הפרויקט קוצר ויסתיים בעוד 10 ימים. ועכשיו אנו נדרשים לבחור במנצח לדעתנו – כאשר השניים שיקבלו הכי פחות קולות (מתוך השבעה שנותרו) יעופו הביתה בשבוע הבא. מה שאומר, רבותי, שעכשיו זה הסיכוי האחרון להעיף את דקלה קידר, הפקאצה מהגיהינום. זה אולי יישמע לכם מתלהם, אבל למען עתיד ילדינו, אסור שה###### הזחוחה הזו תגיע לשלב הגמר (ובואו לא נדבר על הדיכאון במקרה והיא תזכה). ואני מוכן לקחת את הסיכון להשתוללות הורמונלית בתגובות.

 

הדקלה קידר שלא יודעת לכתוב. קישטא (התמונה מתוך אתר הפרויקט)

 

הבדיחה העצובה הזו כבר נמשכת יותר מדי זמן. אין טעם להחזיק את ###### ####### הקרויה דקלה קידר מאז שיובב (יוגב המייבב) הלך (אמנם שיחק אותה, אבל כמה חבל שלא זכינו להעלות למועמדות להעפה את אורן ודקלה ביחד, להעיף את אורן ולתת לשני מורעלי הצבא הללו, יובב ופרצופצנע, לסייד ביחד את העצים בחצר של הוילה. הם היו נהנים).

 

דקלה קידר האמיתית

כמו שאולי זכור לכם, דקלה קידר הוא גם שמה של אחת המוכשרות בנשים, סופרת צעירה שלא מזמן פרסמה ספר בשם "הגברת העירומה". עכשיו, כשמכבש יחסי הציבור של מגניבת האפסים קידר מהווילה (נו, בחייכם, אורן ויובב נדלקו עליה? רק צ'ינו שם לב לגניבת הדעת של הזוג הדביק הזה?), דקלה קידר האמיתית מקבלת דואר מבהיל ממעריצותיה השוטות של קציצת הת"ש של אורן.

 

להלן שני סיפורים נאים של דקלה קידר, כדי להמתיק מעט את הטעם המר שמתקשר עכשיו לשם הזה. "רטוב" ו"השלם את החסר".

צריך להעיף את צובעת הריסים ה##### הזו (לעדותה של דנה ספקטור, היא מורחת פירה שחור על הריסים), אל אף ולמרות שאנו חיים במדינה שבוחרת את "כוכב נולד" לתוכנית העשור. האופי הלאומי שלנו הוא לקחת קציצה מתחסדת ו##### כזו ולהכתירה, זה נכון, ולכן שומה על כולנו לעמוד בפרץ.

 

הנה, רק תראו מה היא כותבת על עצמה באתר הפרויקט: איך את מתארת את האישיות שלך? רב גונית. אלוהים, כמה חד ממדי ו#### אדם צריך להיות כדי לומר על עצמו דבר כזה? פנינים נוספות של הנודה הרב גונית: סלבריטאי שהייתי רוצה לגור איתו: סופי מורסו. סופי מורסו. מורסו. מונדייה. הרגע המאושר ביותר בחיי: בכל יום יש כזה רגע. בשירותים, מן הסתם (ולא שהיומנים של יתר המשתתפים לא מדגימים היטב את איכות הקקה של הנוער בימינו). פשוט כנסו ותקראו את הבלוג שלה באתר. הטוקבקים ב-Ynet יותר רהוטים.

 

הראויים ביותר להוביל הם פיראס וקמילה (צ'ינו כבר יסתדר לבד, תסמכו עליו). מאחר ואין סיכוי שפיראס יזכה, כי אנו כידוע מדינה סופר גזענית, נלך על קמילה. למען עתיד ילדינו, עדיף שהשובבה החיפאית הזו, עם ההתנהגות הבוטה וחוסר דפיקת החשבון, תהיה ה-Role Model שלהם. היא ולא הוד #######. הסרט האהוב על קמילה הוא "אמריקה X", ומי שראה את הצ'ט החי שלה בוודאי יסכים שהיא הכי חיה בווילה הגוססת הזו (שלא לדבר על זה שנמסר לנו בוואלה שהיא אוהדת מכבי חיפה). בשבוע הקרוב זה בידיים של כולנו. מילא שלא הצבעתם בבחירות המקומיות, עכשיו אסור לכם להשתמט.

 

עוד פובליציסטיקה בנושא:

 

נענע מיקסר: "דקלה התחסדה כהרגלה ונזפה בכתב ערוץ 10".  "מערכת מיקסר מוסרת שראוי שכל אזרח ישתמש בזכותו הדמוקרטית ויעזור לסלק מהווילה את דקלה וסירק".

 

וואלה תרבות: "דקלה, ששמרה על פרצוף תחת צדקני כהרגלה".

 

קמילה ואליענה, באתר הפרויקט: דאחקה חיננית על אורן (הגבר הישראלי הקלאסי: טיפש כמו נעל, אבל עדיין חינני) ודקלה. הן צריכות להישאר בפיינל פייב, חברים.

 

שני גברים שמנים: ידעו ראשונים שזה יהיה להיט, וקבעו שצ'ינו הוא ערס פואטי.

 

מודעות פרסומת
פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • עידו  ביום 16 בנובמבר 2003 בשעה 20:01

  פריחת הריאליטי טי וי הינה עוד אבן דרך בנסיגתה של תרבות המערב – דבר המעלה על על הדעת את המופעים הריאליסטים בקולוסאום של רומא העתיקה.

  מי רוצה להיות אוגוסטינוס?

 • נמלים  ביום 16 בנובמבר 2003 בשעה 20:05

  אוי, עצוב. זה נושא כל כך חשוב שפשוט הייתי חייב לקרוא את דעתך בעניין. אני נמלים.

 • יואב כ.מ.  ביום 16 בנובמבר 2003 בשעה 20:51

  אספירין? משהו?
  אגב, יש לי רעיון לסדרת ריאליטי חדשה: בדיוק כמו העניין עם הוילה- קבוצה של צעירים שנמצאים במקום אחד ולא יכולים לצאת. אפשר גם לצלם את זה בעלות אפסית- בתאי הכלא של העצורים המנהליים או בזה של העובדים הזרים הלא חוקיים. האחרון הוא המוצלח ביותר כיוון שבתא אחד יש איזה עשרה עובדים זרים- תחשבו איזה חיסכון בהוצאות הפקה זה! הצופים בבית יוכלו לבחור כל שבוע מי מהעצורים יגורש, והזוכה בסוף יזכה לנקות את הבתים של הצופים שזכו בהגרלה.
  חברים- שאף אחד לא יחשוב אפילו על לגנוב את רעיון המיליונים הזה- יש עליו זכויות יוצרים.
  לכל חברות ההפקה- אני פתוח להצעות מחיר.

 • ריקי  ביום 16 בנובמבר 2003 בשעה 21:25

  אמנם בטח נעים לך להיות חלק מבון-טון ההסתה המאגניב נגד דקלה שחוצה אתרים ישראלים ברשת, אבל אתה לקחת את זה כמה צעדים רחוק מידי לעבר כתב נאצה מגדף ושונא. למה?
  ראיתי פרק אחד, אמנם יש בדקלה תכונות מעצבנות, אבל היא לא יותר נוראית מכל האחרים בערוץ הזה ובערוצי נוער מקבילים. גם אני בעד קמילה שמיצבה את עצמה בצורה מחושבת כמין שרלילה האיכותית (אוקסימורון?), אבל הביבים האלו לא מתאימים לך. אתה יכול יותר.

 • אורי  ביום 16 בנובמבר 2003 בשעה 23:33

  אני רץ להצביע בעד דקלה קידר.
  בריס אחד מושחר שלה יש יותר טוב טעם וחוש מידה מאשר בכל הפוסטים המתלהמים שלך גם יחד.
  ולא נמאס לך כבר ליחצ"ן שוב ושוב ושוב את הסופרת המקסימום-סבירה דקלה קידר? אז היא ידידה יקרה שלך, בסדר, אבל חאלס, תן קצת מנוחה.

 • בטי בלום  ביום 17 בנובמבר 2003 בשעה 16:01

  לסגור חשבונות עם גדי זה דבר אחד, להצביע בעד דיקלה- דבר אחר לגמרי. לא שאכפת מי ינחה בערוץ המטופש הזה [1], אבל לצ'פר את דיקלה זה לצ'פר את הקצינות המטומטמות שפיקדו עליך בצבא, זה לצ'פר את האנשים שחיים בבועה העלק ערכית של ארץ ישראל הישנה והטובה- כשהכיבוש נמשך, זה לצ'פר את הזחיחות המרושעת והקונפורמיות המקודשת בדם, ולבסוף, אם כל אלה לא שיכנעו אותך, זה לצ'פר את כל הלשעבריות שלך שישבו לך על העורק הראשי במטרה להוציא לך את הנשמה.

  [1] פיראס וקמילה לשלטון!

 • ניר  ביום 17 בנובמבר 2003 בשעה 21:10

  איזו פארודיה מבריקה! סחתיין ;-)

 • ריקי  ביום 17 בנובמבר 2003 בשעה 21:35

  אמנם ראיתי פרק אחד, אבל אני מאוד נהנית מהסיקור של מגזין מיקסר (נענע) בנושא Y. נראה לי שדקלה הפכה להיות שק חבטות מיתולוגי עליו משליכים סטריאוטיפים בכמויות, היא ה"אחר" השנוא. בחלקו היא מצדיקה זאת בשל גינוניה וחוסר כנותה, אבל אפשר לראות אותה כקורבן. קודם כל, מדובר בילדה, בואו לא נשכח. ילדה בת 20. כשאני נזכרת בי בגיל הזה צר לי. מהפרק היחיד שראיתי היא נראתה לי בעצם תלושה ותלותית מאוד. אחת שהעוגן שלה הוא האישור המתמיד מהחבר אד-הוק שמצאה בוילה שהיא רצויה כל הזמן. גם המשחקים עם יוגב, ובעצם כל מה שהיא עושה (קראתי על זה, לא ראיתי) נראים לי כחיפוש אחר אישור וזהות. ומי לא התפלש בזה בגיל הזה, אולי באופן קצת יותר מתוחכם?

  אז נכון, דקלה היא המיין סטרים. היא הטייפ קאסט של הבחורות שכולנו אהבנו לשנוא בכיתה, בצבא, בעבודות הראשונות שלנו, מתוך אותו רגש דחוי וקורבני, כאילו הבחורות האלו זוכות בקלות בעמדה ובאהדה . אבל זה לא נכון, דקלה פשוט נראה לי מאוד בודדה

 • בטי בלום  ביום 18 בנובמבר 2003 בשעה 2:01

  להתחיל להכחיש? להביא אסמכתאות שלאו דווקא? להגיד שההשלכה שלך היא לא ההשלכה שלי? לאיית פשטנות?
  אם לא היית רק מנשנשת מה חם בדיבור הבידורי והיית צופה בתוכנית היית יודעת שאורן בר מח כבר עלה על זה ש"ה-כל מקינאה". איזה מביך לגלות?!
  יושבת עליך עשר הפוזה של תרזה אבל בודדה שמבודדה, אף אחד לא הכריח את הגברת קידר להגיע למיונים ולהשתתף באקספרימנט הזה. תאוות הפירסום שלה היא שאחראית למצבה העגום ואין בליבי רחמים על עלוקות התהילה בן לילה. גם אם היא קורבן של התרבות המערבית וגם אם היא מקרה אומלל של צורך פתולוגי בחיזוקים- היא זו שצעדה אלי מטבח. בואי נפרגן לקצינה בישראל שהיא אחראית למעשיה. אחרת, לאן נוליך את האימה? דיקלה ו"יובב" מציגים תמונה מפחידה של מה שקורה בצה"לנו ודווקא כדאי להישיר מבט ולראות איך האתוס של טובי ילדינו מתפרק מנשקו. אפשר אולי נוציא מזה כמה תובנות מרחיקות לכת.

  אבל גם אני, בלילות של ירח (כזה או אחר), נהיית קצת קדושה ולכן אומר: הבה נתפלל לכך שלאחר הבעיטה, תלמד מוזת קינאתנו שיעור או שניים על עצמה ועל העולם.
  כך או כך, קמילה ופיראס לשלטון!

  (בפעם הבאה נדבר על התקה).

 • צילה  ביום 19 בנובמבר 2003 בשעה 11:15

  בין סיראק לפיראס. אתם לא קולטים מה הולך שם? פיראס הענק. חודשיים לא ראה כוס ואיטואיטיבית הוא נמשך לגוף הנערי של סיראק, פשוט מקסים אתה, סיראק. ואני שואלת איפה הנעיצות ? היו? לא היו? היו ולא הראו? מה רק אני שמתי לב לזה???

 • ואם כבר מדברים  ביום 27 בנובמבר 2003 בשעה 23:50

  איך אתה לא מתבייש להתבטא בצורה כל כך גועלית וקנאית
  כלפי בחורה כולה בת 21 שעדיין לא הספיקה להכיר את עולם הרשע שלך
  במילה אחת עליך:
  ק-נ-א-י
  לך תחפש את החברים שלך…
  וכן, הודעות שלדעתנו פוגעות או לא מתאימות ימחקו

 • מורן שריר  ביום 20 בדצמבר 2003 בשעה 1:59

  זה לא נכון ששני גברים שמנים ידעו ראשונים שזה יהיה להיט.

 • תקשיבו היטב!!  ביום 22 בדצמבר 2003 בשעה 22:42

  דקלה-את הכי שווה שיש!!!
  מצחיקה, חמודה, כיפית ופשוט אחלה!!!

  זהו…בשבילנו את זכית…

 • שגיא קידר  ביום 18 באוקטובר 2004 בשעה 19:33

  בואנה יבן זונה חסר חיים עוד פעם אחת תגיד דברים כאלה על אחותי לא יהיה לך טוב סע סע יא מעפן חסר חייםםםםםם

 • שגיא  ביום 15 בדצמבר 2004 בשעה 13:41

  דקלה פשוט מדהימה
  YNET

 • אני ולא אחרת!  ביום 25 במרץ 2005 בשעה 12:59

  גדי או מה שלא יהיה שמך! הדברים שכתבת פה ממש נבזיים ואינם ראויים לפרסום! זו היא דעתך בלבד! ויסכימו איתי המגיבים שכתבו "דקלה בשבילנו זכית" או – "דקלה את הכי שווה שיש" אתה מבין?! זאת אומרת, אתה מפרסם רק את דעתך, אבל בצורה כל כך בוטה ופוגעת! מדובר על אישה צעירה בת 21! ואני לא רוצה לדמיין איך אתה היית בגילה! אז למען כל צעריציה של דקלה – האיש הזה הוא חסר חיים שפל שפשוט לא מעריך דברים טובים!

 • למי אכפת?????  ביום 17 במאי 2007 בשעה 19:03

  פרוייקט זאת תוכנית מותחת בערוץ חמש כמובן שביס ומי שאין לו יס היפסיד אז חבל טו יאאלה בי

 • גולייטה  ביום 24 ביוני 2007 בשעה 10:20

  אליאנה פשוט פצצה
  אני חולה אלייך
  ומתה אלייך
  וכל השאר סתם מעצבנים !!!

 • ghhg  ביום 2 באוגוסט 2007 בשעה 23:23

  סירק המלך שקמילה תלך לחפש מי יפרק אותה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: