אני לא יודע על מה הוא

אני לא יודע על מה הוא, אבל תודו שאם מתעלמים בחן מהעובדה שהבחור כנראה כותב ברצינות איומה, זה פשוט סרט מטורף לפי מיטב המסורת של "הימאים". רשימות מן התיבה הלבנה – אדרבא, שיעצרו את דן חלוץ.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • עזי  ביום 17 בספטמבר 2005 בשעה 15:58

  תגיד, גדי, על מה אתה תמה? על זה שיש אידיוטים או על זה שיש אידיוטים שיש להם בלוג ב"רשימות"?

  יש גם אידיוט שרוצה להיות ראש ממשלה. אז אתה חושב שאם הוא יפתח בלוג ב"רשימות" זה יהפוך אותו לחכם ציון?

 • רפאל תעש  ביום 17 בספטמבר 2005 בשעה 17:04

  המדהים אצלו זה שהוא גם מעריץ את האלופים, גם יודע שהם אנשים טובים, וגם מנהל – בעצמו – את מדיניות החוץ של ישראל. הוא כבר סגר את הים התיכון, בלם את המרחב האווירי של ישראל, והטיל אמברגו על בריטניה. והכל ברצינות גמורה. אנחנו צריכים אנשים כמותו, זה ברור, השאלה – לאיזו מטרה?

 • דבר הוועדה הרוחנית  ביום 17 בספטמבר 2005 בשעה 18:20

  פלשתינאים עם מיץ-מנגו על הידיים,לא יינקו!

 • דבר הוועדה הרוחנית  ביום 17 בספטמבר 2005 בשעה 18:24

  "(…)שישראל היא דמוקרטיה איתנה, שאפילו נותנת חופש ביטוי לכל מיני יצורים סהרורים(…)"
  (יהודה בלו,כל כתביו,ראה שם,שם)

 • דבר הוועדה הרוחנית  ביום 17 בספטמבר 2005 בשעה 18:27

  "אותו הדבר קרה בבלגיה. גם שם רצו לשפוט את אריאל שרון על כל מיני פשעים, עד שחברי פרלמנט בלגים עוינים נאלצו לשנות את חוקת ארצם בצורה מוחלטת. הם הבינו היטב מה עצום הנזק שגרמו הידיעות על הרצון לעצור את ראש הממשלה הישראלי. מאז ועד היום לא התאוששה בלגיה. אין שום מדינה בעולם שמוחרמת מבחינה דיפלומטית כמותה. לבלגים נותר רק להישאר שפופים במקומם ולייחל ליום שבו תשכח חרפתם. "

  (משהו-משהו,פשוט מאסטר-פיס!…)

 • דבר הוועדה הרוחנית  ביום 17 בספטמבר 2005 בשעה 18:31

  בחיים שלי לא נתקלתי בחומר כזה:

  השופט הבריטי חכם יותר מהבלגי. הוא מבין את ההשלכות של הוצאת צו מעצר למנהיג מדינה. בינו לבין עצמו, הוא יודע איה ימצא למחרת היום. במקום לשבת על כס השופט הוא ישב על מושב בית השימוש, ויתפלל שהעונש הסתכם רק בפיטוריו, ולא חלילה בשליחת חולייה של המוסד אל ביתו הקט. במקום זאת, הוא מוציא צו מעצר לגנרל יהודי שאף אחד לא שמע עליו מעולם. עובדה היא שאפילו טוני בלייר לא ידע על קיומו של הצו. משנודע לו על כך מפי ראש ממשלת ישראל במהלך עצרת האו"ם, כבר אמר לעצמו המנהיג הבריטי שלחרפה הזו הוא לא ייתן לקרות.

  טוני בלייר יודע בדיוק מה יקרה אם ינחת דן חלוץ בבריטניה ואיזשהו שופט אקראי יחליט לשלוח אותו למעצר בן חודש ימים בבית מלון מפואר או אפילו בארמון בקינגהאם. במהלך אותו חודש תהפוך המעצמה הימית לשעבר לעכבר טובע בתוך אמבטיה המתרוקנת ממימיה. כל מעבר האוניות הבריטיות בים התיכון ובים האדום ישותק לחלוטין, עקב אזהרה ישראלית שיבולע להן. בתוך ימים מספר תוגבל תנועת בריטיש איירו'ייז לכיוון מערב בלבד. מעצר של רמטכ"ל מכהן הוא אחד המעשים החמורים ביותר שיכולה לעשות מדינה, וישראל לא תוכל לעבור על כך רק בשתיקה רועמת. גם טוני בלייר מודע היטב לסיטואציה האובדנית, ולכן הבטיח לשרון שהחוק הבריטי ישונה מיד עם שובו למולדתו.

  דומה שמלבד המאובנים העתידיים ועורכי הדין הפלשתינאים, כולם יודעים עד כמה קטנטנה היא בריטניה הגדולה, ועד כמה מוגבלת מערכת המשפט שלה על ידי הכוחות הפוליטיים. עובדה היא שכבר שלשום בוטל צו המעצר כנגד דורון אלמוג בתואנה כלשהי. מן הסתם, יירט אחד הפלקונים את התשדורת הבריטית מניו יורק: "לבטל מיד את הצו המטופש ולפטר את השופט. על החתום, מיסטרבלייר – פריים מיניסטר"."

  תגידו לי רק דבר אחד: איפה בכל הסיפור הזה,הפסיכיאטר המחוזי??

 • ג'ימבו  ביום 17 בספטמבר 2005 בשעה 18:45

  מה עם "קורינה המטומטמת" או איריס הנלעגת או ליכטש הטיפש
  ועוד הרשימה נמשכת ונמשכת…
  הרי האתר הזה הוא בחלקו גם בימה לגרפומנים שהפער בין היהירות ולכשרון שלהם הופך את הקריאה בו למשעשעת כל כך…

 • הארץ שלנו  ביום 18 בספטמבר 2005 בשעה 21:39

  היהלום שבקצפת, הדובדבן שבכתר, הרוזנבלום שבפניניו:
  "מי שקורא לסירוב פקודה, חייב לדעת שגם נכדיו וניניו ישלמו את המחיר מתישהו" במאמר אותו די השתדל להחביא והוא יודע למה http://www.notes.co.il/ben-hateva/12901.asp והמעיין בו יוכל למצוא כבר בפסקה הראשונה עצות כיצד לדפוק בעתיד את צאצאיהם של הפרופסורים תומכי הסרבנות.
  אגב, הוא מצהיר על עצמו שהוא מצביע מפלגה שמאלנית.

  בטיפוסים כאלה בדיוק, לא כדאי לזלזל. צריך להישמר מפניהם.

 • רוזה  ביום 19 בספטמבר 2005 בשעה 7:39

  טרם החלטתי אם טוב ליהודים או רע ליהודים שאנשים כמותו יוצאים אל האור. מאחר שכבר קרה כך, איך אתה מציע להישמר במקרה הפרטי והכללי ?

 • ג'ו  ביום 20 בספטמבר 2005 בשעה 1:55

  זה שאפשר לכתוב כאלו דברי שטנה ובלע ועוד לא לאפשר תגובות. תודה גדי על השירות עוקף הפחדנות. לאומנים בוטים תמיד מסתברים כפחדנים הגדולים ביותר.

  לגבי דן חלוץ והתביעות, עוד לא גיבשתי את דעתי הסופית, למרות שנראה לי שזו שטות גמורה שנעשית בצורה שלומיאלית שרק תגרום נזק. אבל אין לי שום התנגדות עקרונית לכביסה מלוכלכת בחוץ, כל זמן שזה נעשה בצורה אפקטיבית וחכמה. בהקשרים האלו אני נזכרת במשהו ששמעתי פעם בהרצאה של ביתו של אחד ממארגני ה-20 ביולי (ניסיון ההתנקשות בהיטלר), שישבה בדכאו בגלל מעשיו של אביה. היא סיפרה שכבר בסוף שנות השלושים, לפני המלחמה, הוא סייר בעולם בניסיון לשכנע גורמים בחו"ל לפעול כנגד היטלר, ונדמה לי שזה היה נגיד הבנק המרכזי הבריטי, מישהו בריטי, על כל פנים, שאמר לו שזה לא ג'נטלמני לפעול כנגד הממשלה שלך בחו"ל. אני אולי סהרורית, מאובנת ועומדת להישרף באש הגיהנום, אבל איפשהו נדמה לי שהמוסר יותר חשוב מהג'נטלמניות. טוב, נו, אני אישה. מה אני מבינה בג'נטלמניות.

 • שפי  ביום 25 בספטמבר 2005 בשעה 14:30

  דיפדפתי עכשיו בחוברת האחרונה של בלייזר. בבית קפה. כשהחזרתי אותה לבעל הבית אמרתי לו ש-25 שקל בשביל חוברת כזאת זה מוגזם. מהתשובה שלו הבנתי שהוא חולק עלי, אבל הוא לא הסביר לי למה. נראה לך שבגלל הצילומים של הבחורות? לא יתכן – המלצריות שלו ניראות כאילו הן המצולמות. אה, אולי בגלל הצילומים של הבחורים, עם ובלי בלייזר.

 • בומבון  ביום 28 בספטמבר 2005 בשעה 20:45

  אבל מה שכן, איך מיד באו התגובות ועלו על יוצרן: אם חשבתי שבלו הזה כותב תחת השפעה של איזה מאובנים חדשים הרי שיש לי כאן יצירות כמו ג'ו (היי ג'ו!) שמסבירה את האנלוגיה הברורה בין דן חלוץ להיטלר – אבל מה אני מבין בג'נטלמניות אני (אגב, בובה – אפשר לקרוא לך איריס יער? – אם תבדקי את הנתונים לגבי תגובות נעולות תגלי שדוקא נציגי השמאל האקדמי ברשימות הם גדולי הנועלים. וואלה.)

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: